Hliníkové okno Slovaktual W 77HI

Energeticky hospodárne budovy a budovy s takmer nulovou potrebou energie sú trendom súčasnej architektúry. Vďaka dômyselným inováciám dosahujú hliníkové okná Slovaktual W 77HI vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie. Napĺňajú nielen požiadavky náročných energetických noriem, ale tiež vysoké očakávania na odolnosť, trvácnosť a nadčasový vzhľad.

1- Stabilný profilový systém

3-komorový hliníkový profil so stavebnou hĺbkou 77 mm vyniká svojou pevnosťou a stabilitou. Špeciálna povrchová úprava HWR výrazne zvyšuje stálosť farby a jej lesku.

2- Izolačné 3-sklo

Izolačné sklo je zapustené hlbšie do profilu krídla, čo eliminuje orosenie vnútornej tabule skla a profilu. Stavebná hĺbka umožňuje zasklenie krídla až do hrúbky 66 mm. Pri výber e optimálneho izolačného skla sa tak nemusíte obmedzovať.

3- Teplý dištančný rámik

Dištančný rámik Swisspacer U výrazne obmedzuje vznik tepelných mostov a eliminuje rosenie okien. Bráni unikaniu izolačného plynu z medziskleného priestoru a zároveň vniknutiu vodných pár dnu.

4- Tepelná vložka

Je vkladaná pod sklo, eliminuje prefukovanie a vylepšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna.

5- 100% vypenenie izolačných komôr

Komory profilu sú vyplnené po celom obvode PUR penou, čo zvyšuje tepelnoizolačné vlastnosti okna. Izolačná pena je vyrábaná bez freónov a ako stabilizátory sú použité iba prírodné látky.

6- Stredové tesnenie COEX

Inovované stredové tesnenie a geometria izolačných priečok sú navrhnuté tak, aby výrazne prispeli k vysokým hodnotám tepelnej izolácie a tesnosti voči hnanému dažďu.

W 77HI

W 77HI jemná štruktúra metalickej farby

W 77HI eloxovaná farba

W 77HI pohľad zvnútra

Technické údaje

Index prechodu tepla cez okno (Uw) Uw od 0,72 W/(m2K)
Index prechodu tepla cez rám okna (Uf) Uf = 0,95 W/(m2K)
Zvuková izolácia okna (Rw) až do 47 dB
Stavebná hĺbka 77 mm
Maximálna šírka zasklenia 66 mm
Odolnosť voči zaťaženiu vetrom Trieda C5/B5
Prievzdušnosť Trieda 4
Bezpečnosť až do RC3

POZNÁMKA: Hodnota Uw vypočítaná pre okno rozmeru 1230 x 1480 mm podľa normy DIN EN ISO 10077-1. Hodnota U f je uvedená pre pohľadovú šírku rámu a krídla 120 mm.

TOP